סופרים חותמים

 יום רביעי – 9.6  

18:00 - 22:30, שלמה אבס, מודן
18:00 - 22:30, מיכאל אבס, מודן
18:00 - 22:30, ניצה שאול, מודן
18:00 - 22:30, מיכל סנונית, מודן
19:00 - 22:30, שרית חיים, מודן
19:30 - 21:30, חגית ביליה, מודן
19:00 - 21:00, אוהד חמו, כתר ספרים
19:00 - 21:00, יואב בלום, כתר ספרים
19:00 - 21:00, אורית מרלין רוזצוייג, כתר ספרים
19:00 - 21:00, נטעלי גבירץ, כתר ספרים
19:00 - 21:00, יהודית כץ, כתר ספרים
19:00 - 21:00, שרית ישי-לוי, כתר ספרים
19:00 - 21:00, מתן חרמוני, כתר ספרים
20:00, רדלר דן‏, כנרת
20:00, רייז משולם שירה‏, כנרת
21:00, איזקסון מירון ח.‏, כנרת
21:00, גורדון אסף ‏, כנרת
18:00 - 21:00, אבישג צרחי, הוצאת יהלומים
18:00 - 21:00, שובל מימון, הוצאת יהלומים
18:00 - 21:00, לילי מילת, הוצאת מטאור
18:00 - 21:00, מיה רבינוביץ, הוצאת מטאור
18:00, דנה אבירם, ידיעות ספרים
20:00, עדי רלוי זליכוב, ידיעות ספרים
20:30, דרור משעני, ידיעות ספרים
19:00, שמעון שבס, ידיעות ספרים
19:00, אבירם הלוי, ידיעות ספרים
19:00, יובל אלבשן, ידיעות ספרים
18:00, גדי ששון, ידיעות ספרים
18:30, רון פרושאור, ידיעות ספרים
18:30, רון חולדאי, ידיעות ספרים
19:30, רון בן ישי, ידיעות ספרים
20:00, איריס אליה כהן, ידיעות ספרים
20:30, שירי צוק, ידיעות ספרים
18:00, שמואל אבנרי, ידיעות ספרים
18:30, אירנה נבזלין, ידיעות ספרים
20:00, ארי שביט, ידיעות ספרים
19:00, ניצנה דרשן, ידיעות ספרים
19:30, ישראל אהרוני, ידיעות ספרים
18:30, אודי שרבני, הקיבוץ
19:00 - 23:00, איתי הרמן - הטריוויה של הרמן, אגם הוצאה לאור
19:00 - 23:00, אביחי נזרי - חיות וחיות אחרות, אגם הוצאה לאור

 במתחם שרונה תל-אביב:  

 יום חמישי - 10.6  

18:00-22:30 - שלמה אבס, מודן
18:00-22:30 - מיכאל אבס, מודן
18:00-22:00 - ניצה שאול, מודן
18:00-22:00 - מיכל סנונית, מודן
18:30-21:00 - סיגל אביטן, מודן
19:00-22:30 - יונית צוקרמן, מודן
18:30-22:00 - אביגיל קנטרוביץ, מודן
19:00-22:00 - רוני גלבפיש, מודן
19:00-22:30 - שרית חיים, מוןדן / מלודי
18:00-22:00 - פנינה עזר, מודן / מלודי
19:00-22:00 - שובל מימון, מודן/ מלודי
19:30-21:30 - חגית ביליה, מודן
18:30 - הופר רינת, כנרת
19:00 - סמיט שהם‏, כנרת
19:00 - שם טוב תמי‏, כנרת
20:00 - גילון כרמי שביט יוסף‏, כנרת
20:00 - גניהר עלמה, כנרת
20:00 - ססובר גיל‏, כנרת
21:00 - צור ערן‏, כנרת
21:00 - שפיר בירן יואב‏, כנרת
18:00-21:00 - אביבה סרור בייגל, הוצאת יהלומים
18:00-21:00 - אבישג צרחי, הוצאת יהלומים
18:00-21:00 - שובל מימון, הוצאת יהלומים
18:00-21:00 - לינדה מזרחי, הוצאת יהלומים
18:00-21:00 - סיון קונטי אביטן, הוצאת מטאור
19:00-23:00 - אביחי נזרי - חיות וחיות אחרות, אגם הוצאה לאור
18:30 - הדס ליבוביץ, הקיבוץ
20:00 - דויד גרוסמן, הקיבוץ
20:00 - שרון מולדאבי, הקיבוץ
21:00 - ארז ביטון, הקיבוץ
22:00 - אודי שרבני, הקיבוץ
19:00-21:00 - מנחם קרן-קרץ, מרכז זלמן שז''ר
19:30 - שירה כרמי, ידיעות ספרים
19:30 - אילן פרז, ידיעות ספרים
20:00 - יעקב צ' מאיר, ידיעות ספרים
19:00 - שאול אריאלי, ידיעות ספרים
19:00 - דנה אלעזר-הלוי, ידיעות ספרים
19:30 - איילת הירשמן, ידיעות ספרים
20:30 - מרים קוץ, ידיעות ספרים
18:00 - רחלי שלו, ידיעות ספרים
18:00 - שמעון שבס, ידיעות ספרים
19:00 - אבירם הלוי, ידיעות ספרים
19:00-21:00 - מאיה ויהודה דביר, כתר ספרים
19:00-22:00 - מתן חרמוני, כתר ספרים
19:00-20:00 - תמר קפלנסקי, כתר ספרים
19:30-20:30 - כרמית סחר, כתר ספרים
20:30-21:30 - מתי ליבליך, כתר ספרים
20:00-22:00 - גון בן ארי, כתר ספרים
19:00-21:00 - ארנון סגל, סלע מאיר
19:00-21:00 - גדי טאוב, סלע מאיר

 מוצ״ש - 12.6  

20:30 - ברנע גולדברג מאירה, כנרת
20:30 - דליות מיכל ושרןן פאר, כנרת
21:00 - אברמסון שלומית‏, כנרת
21:00 - כוכבי הילי, כנרת
21:00 - נבו אשכול, כנרת
21:00 - סומק רוני‏, כנרת
19:00-23:00 - איתי הרמן - הטריוויה של הרמן, אגם הוצאה לאור
19:00-23:00 - אביחי נזרי - חיות וחיות אחרות, אגם הוצאה לאור
20:30 - אורלי עסיס, הקיבוץ
20:30 - צביקה ניר, הקיבוץ
20:30 - זאב רז, הקיבוץ
20:30 - הדס ליבוביץ, הקיבוץ
20:30 - דבורה בושרי, הקיבוץ
20:30 - נעמי לויצקי, הקיבוץ
20:30 - דרור משעני, ידיעות ספרים
20:00 - שירה כרמי, ידיעות ספרים
20:30 - שאול אריאלי, ידיעות ספרים
20:30 - מירב הלפרין, ידיעות ספרים
21:00 - מאשה צור גלוזמן, ידיעות ספרים
20:30 - אורית שולב, ידיעות ספרים
20:30 - ליאת לוי קופלמן, ידיעות ספרים
20:30 - רון פרושאור, ידיעות ספרים
20:30 - ברוך דרור, ידיעות ספרים
20:30 - רינת פרימו, ידיעות ספרים
21:00 - שאול אולמרט, ידיעות ספרים
21:00 - נחמיה שטרסלר, ידיעות ספרים
20:30 - עמית גנור, ידיעות ספרים
20:00 - ארי שביט, ידיעות ספרים
20:00-22:00 - אורית מרלין רוזצוייג, כתר ספרים
20:00-21:00 - תמר קפלנסקי, כתר ספרים
20:00-22:00 - שרית ישי-לוי, כתר ספרים
20:00-22:00 - מתן חרמוני, כתר ספרים
20:00-22:00 - עמליה רוזנבלום, כתר ספרים
20:00-22:00 - אוהד חמו, כתר ספרים
20:00-22:00 - אופיר טושה גפלה, כתר ספרים
21:00-22:00 - ניסן שור, כתר ספרים
20:00-23:00 - שלמה אבס, מודן
20:00-23:00 - מיכאל אבס, מודן
20:00-23:00 - ניצה שאול, מודן
20:00-23:00 - מיכל סנונית, מודן
20:00-22:00 - בלה פטושובסקי, מודן
20:00-23:00 - אביגיל קנטרוביץ, מודן
20:00-23:00 - שרית חיים, מודן/ מלודי
19:30-21:30 - חגית ביליה, מודן
20:00-2230 - שרית ישי לוי, מודן
20:00-22:30 - גלילה רון פדר, מודן
19:00-21:00 - גדי טאוב, סלע מאיר

 יום שלישי - 15.6  

18:00-21:00 - לילי מילת, הוצאת מטאור
18:00 - דבורה בושרי, הקיבוץ
19:30 - ניר מטרסו, הקיבוץ
19:00 - דנה אלעזר-הלוי, ידיעות ספרים
19:00 - שפרה מישלוב, ידיעות ספרים
20:00 - ד"ר יגאל ורדי, ידיעות ספרים
19:00 - שי-לי ליפא, ידיעות ספרים
19:00 - בושרי דבורה‏, כנרת
19:00 - שהם ליעד אלבשן יובל‏, כנרת
19:00 - פרידמן מתי, כנרת
20:00 - אשכנזי יפתח‏, כנרת
20:00 - בריק שרית‏, כנרת
20:00 - פסו אברהם‏, כנרת
21:00 - סופר ליאורה‏, כנרת
19:00-21:00 - אורית מרלין רוזצוייג, כתר ספרים
19:00-21:00 - יהודית כץ, כתר ספרים
20:00-22:00 - גון בן ארי, כתר ספרים
20:00-22:00 - שרית ישי-לוי, כתר ספרים
18:00-22:30 - שלמה אבס, מודן
18:30-22:00 - מיכאל אבס, מודן
18:30-22:00 - מיכל סנונית, מודן
18:30-22:00 - ניצה שאול, מודן
19:00-22:30 - ערן כץ, מודן
19:00-21:00 - גלילה רון פדר, מודן
19:00-22:30 - שרית חיים, מודן / מלודי
19:30 -21:30 - חגית ביליה, מודן
19:00-21:00 - אביחי ברג, סלע מאיר

 יום ראשון - 13.6  

19:00 - ברגמן אורית‏, כנרת
20:00 - טבת יעל‏, כנרת
20:00 -  עוזרד יוסי‏, כנרת
20:00 - קורן יוסי‏, כנרת
21:00 - זילברמינץ שרגא‏, כנרת
18:00-21:00 - חגית אלכסנדר, הוצאת יהלומים
19:00-23:00 - איתי הרמן - הטריוויה של הרמן, אגם הוצאה לאור
18:00 - נטעלי גבירץ, הקיבוץ
18:00 - נתי בית, הקיבוץ
18:00 - דבורה בושרי, הקיבוץ
19:00 - מאירה פירון, ידיעות ספרים
18:30-20:00 - עינת צרפתי, כתר ספרים
19:30 - אסתי ג' חיים, ידיעות ספרים
18:00-22:30 - שלמה אבס, מודן
1799:38:30 - מיכאל אבס, מודן
18:00-22:30 - מיכל סנונית, מודן
18:00-22:30 - ניצה שאול, מודן
19:00-22:30 - שרית חיים, מודן / מלודי
19:00-22:30 - סטלאנה מאן, מודן / מלודי
19:30-21:30 - חגית ביליה, מודן
19:00-21:00 - חנן עמיאור, סלע מאיר
19:00-21:00 - שמחה רוטמן, סלע מאיר

 יום שני - 14.6  

19:00-23:00 - יהודה לימן - איפה הילד?

            מדריך הישרדות להורים למתבגרים, אגם הוצאה לאור
18:00 - דבורה בושרי, הקיבוץ
18:30 - הדס ליבוביץ, הקיבוץ
18:30 - יאיר אסולין, הקיבוץ
19:30 - אוריאן צפלין, הקיבוץ
20:30 - שרון מולדאבי, הקיבוץ
20:00 - עמרי חורש, ידיעות ספרים
19:00 - מאירה פירון, ידיעות ספרים
19:00 - רפי פויירשטיין, ידיעות ספרים
19:00 - שמעוני יניב‏, כנרת
19:00 - כהן אהרונוב רן, כנרת
19:00 - גרינולד רינה‏, כנרת
19:00 - ורשאי מיכל‏, כנרת
20:00 - מנשס זוהר, כנרת
20:00 - אביגור-רותם גבריאלה, כנרת
20:00 - ליבליך עמיה, כנרת
21:00 - קובזמן מיכל‏, כנרת
20:00-22:00 - אורי לברון, כתר ספרים
20:00-22:00 - רועי חן, כתר ספרים
18:00-22:30 - שלמה אבס, מודן
18:30-22:30 - מיכאל אבס, מודן
18:00-22:30 - ניצה שאול, מודן
18:00-22:30 - מיכל סנונית, מודן
19:00-22:00 - יונית צוקרמן, מודן
19:00-22:30 - שרית חיים, מודן
19:30-21:30 - חגית ביליה, מודן
20:00-2300 - שי שטרן, מודן
19:00-21:00 - מייקל אייזנברג, סלע מאיר
19:00-21:00 - אביעד פרידמן, סלע מאיר

footer.png
header.png

שבוע הספר 2021